Firma

O nas

Datacomp to właśnie kadrowo-płacowej specjalizacji zawdzięczamy swój rozwój i popularność.


  • Misja

Misją Datacomp jest dostarczanie oprogramowania indywidualnie dopasowanego do przedsiębiorstwa z przesłaniem przede wszystkim na jakość a nie na ilość. Pragniemy, aby nasi Klienci realizując swoje cele biznesowe, mieli pewność , że ich system kadrowo – płacowy jest zawsze z nimi i dla nich.


  • Wizja

Datacomp stawia sobie za cel najwyższą jakość i zadowolenie Klientów. Specjalizując się w dziedzinie kadrowo – płacowej dążymy do doskonalenia naszego programu Komax 2.0. Osiągając ten cel dążymy do pozycji lidera w dziedzinie systemów kadrowo płacowych, oferującego połączenia z wyspecjalizowanymi oprogramowaniami występującymi w przedsiębiorstwach bez konieczności ich zmiany.


  • Historia

Firma Datacomp powstała w 1988 roku i ma już ponad 30-letnie doświadczenie w tworzeniu systemu kadrowo płacowego Komax. Doświadczenia wyniesione z wieloletniej pracy nad informatycznymi rozwiązaniami usprawniającymi pracę z modułami kadrowo – płacowymi, wykorzystane zostały przy tworzeniu programu kadrowo-płacowego Komax.

Dzięki możliwościom graficznym, zakresowi merytorycznemu oraz integracji poszczególnych modułów program zyskał rzesze Użytkowników na terenie całego kraju. 

W 2010 roku rozpoczęliśmy pracę nad następcą docenionego przez rzesze klientów programu Komax.

Nowoczesne technologia, narzędzia i ponad 30-letnie doświadczenie zaowocowały nowym systemem Komax 2.0. Nowy silnik programu przyspieszył jego działanie dając nowe możliwości. W konsekwencji w 2015 roku nastąpiły pierwsze wdrożenia systemu Komax 2.0, rozpoczynając nowy okres w działalności firmy Datacomp.

W kwietniu 2016 r. do Państwa użytku oddaliśmy Portal pracowniczy.